Regulamin

To ważne, kto buduje. Firma developerska to zaufanie i doświadczenie, które stoi za każdą kreską projektu i każdą ścianą obiektu. Poznaj, zaufaj i powiedz tak. Nowy adres czeka.

Oferta i przedstawienie usług

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Figura Development Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa z siedzibą w ul Grunwaldzka 14, 75 - 241 Koszalin. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Figura Development Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Oferta

„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Figura Development Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa dotyczących jej oferty poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Figura Development Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.”

Kontakt telefoniczny

„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Figura Development Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa dotyczących jej oferty w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Figura Development Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.”

Już niedługo w ofercie wykończone mieszkania w inwestycji Staszica w Koszalinie !!!

Szczegóły w Biurze Sprzedaży

Tel.: 787 126 566