Grunwaldzka 14

Sześciokondygnacyjny apartamentowiec w sercu Koszalina. Inwestycja, której realizacja zakończyła się jesienią 2021 roku. Najnowsze technologie, eleganckie materiały wykończeniowe, wysoki standard. 

Grunwaldzka 14

Apartamentowiec przy ulicy Grunwaldzkiej 14 w Koszalinie to nasz zrealizowany projekt. Lokalizacja pozwala zamieszkać w ścisłym centrum miasta i cieszyć się zaletami miejsca: bliskością urzędów, instytucji kultury, banków, licznych punktów gastronomicznych, starówki. Jednocześnie unikalny klimat Koszalina umożliwia korzystanie z pobliskich parków i terenów zielonych. To wyjątkowy zakątek dla tych, którzy szukają komfortowego, eleganckiego apartamentu w ścisłym centrum, ale chcieliby jednocześnie uniknąć zgiełku miasta. 

97
MIESZKAŃ
79
MIEJSC POSTOJOWYCH
8160 M2
POWIERZCHNI
4
LOKALE USŁUGOWE
Ścisłe centrum miasta
Blisko terenów rekreacyjnych
Blisko węzłów komunikacyjnych

Apartamentowiec przy ulicy Grunwaldzkiej 14 został zaprojektowany w stylu nowoczesnej, minimalistycznej architektury miejskiej. W budynku znajduje się 97 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Realizacja inwestycji zakończyła się jesienią 2021 roku. Obecnie dysponujemy ostatnimi ofertami sprzedaży.

Poznaj ofertę inwestycji Grunwaldzka 14. 

Gwarancja niższych cen tylko do końca kwietnia !
Tel.: 787 126 566