Figura Development

To ważne, kto buduje. Firma deweloperska to zaufanie i doświadczenie, które stoi za każdą kreską projektu i każdą ścianą obiektu. Na kapitał zaufania pracujemy każdego dnia.

Figura Development

Jesteśmy firmą deweloperską działającą na koszalińskim rynku nieruchomości od kilku lat. Naszym znakiem rozpoznawczym są wyjątkowe lokalizacje i innowacyjne projekty. Realizujemy inwestycje w najwyższym standardzie technologicznym, z użyciem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i materiałów wykończeniowych najwyższej jakości. Działalność koncentrujemy przede wszystkim na rynku mieszkaniowym. Dostarczamy  apartamenty o unikalnym charakterze ze względu na niezwykłe otoczenie, wykończenie i funkcjonalność. 

KONTAKT

Zespół specjalistów

W swoich realizacjach stawiamy na doświadczony zespół architektów, konstruktorów i wykonawców oraz na nowoczesne technologie. Projektujemy odważnie i  idziemy z duchem czasu. Szukamy nowych rozwiązań i konsekwentnie je wdrażamy. Wybieramy innowację i funkcjonalność – nie tylko w stosowanych materiałach, ale również w planowaniu przyszłych przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Nasze apartamenty są komfortowe i ergonomiczne, dzięki czemu kompleksowo odpowiadają na potrzeby użytkowników. Takie podejście pozwala nam realizować przedsięwzięcia szybko, skutecznie, z dbałością o środowisko lokalne i dostarczać rozwiązania chętnie wybierane przez nabywców. 

KONTAKT

Wysoki standard wykończenia

W swoich obiektach wykorzystujemy nowoczesne technologie podnoszące komfort i jakość życia mieszkańców. Do wykończenia elewacji oraz części wspólnych używamy eleganckich materiałów takich jak naturalny kamień, szlachetna stal, płyty ceramiczne o unikalnym designie. Każdy nasz obiekt wyposażony jest w wysokiej klasy windy. Jeśli tylko warunki zagospodarowania dają taką możliwość, realizujemy dodatkowe rozwiązania, które w znaczący sposób podnoszą komfort i funkcjonalność obiektów (np. cztery obszerne hale garażowe na dwóch podziemnych kondygnacjach, zrealizowane w Inwestycji Staszica). 

ZOBACZ NAJNOWSZĄ INWESTYCJĘ

Unikalne lokalizacje

Jedną z najważniejszych cech naszych apartamentowców jest ich wyjątkowa lokalizacja. Staramy się, aby zapewniała ona dostęp do wszelkich udogodnień miejskiego życia. Z naszych adresów jest zawsze blisko do szkół, przedszkoli, węzłów komunikacyjnych, sklepów, urzędów, instytucji kultury oraz do atrakcyjnych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Z drugiej strony bardzo doceniamy bliskość kojącej natury: drzew, parków, wyjątkowych naturalnych uwarunkowań terenu. Inwestycje Figura Development powstają w spokojnych zaułkach centrum (Inwestycja Grunwaldzka 14), lub na topowych osiedlach Koszalina, w bezpośrednim sąsiedztwie unikalnych obszarów zielonych (Inwestycja Staszica). 

ZOBACZ NAJNOWSZĄ INWESTYCJĘ

Pomagamy w inwestowaniu

Figura Development to nie tylko realizacja inwestycji, to także kompleksowe wsparcie Klientów na każdym etapie. Oprócz przystępnego przeprowadzenia przez wszystkie formalności związane z zakupem nieruchomości deweloperskiej, wspieramy w uzyskaniu finansowania. Doradzamy i pomagamy w pozyskaniu kredytu hipotecznego, pomagamy skompletować i wypełnić wszystkie dokumenty. U nas porównasz oferty różnych banków i wybierzesz tę, która najlepiej odpowiada Twoim możliwościom i potrzebom. Nasi eksperci pomogą przejść przez wszystkie formalności związane z kredytem. Już teraz skorzystaj z wygodnego kalkulatora kredytowego.

Poznaj swoje możliwości!
Doświadczeni i skuteczni
Cenimy jakość i piękno
Z szacunkiem dla historii i społeczności
Zawsze blisko natury

Koszalin. Dla nas to szczególne miasto

Koszalin to wyjątkowe miasto, które tonie w parkach i lasach. Duża jego część została objęta ochroną ze względu na unikatowy krajobraz i przyrodę. Może właśnie z tego powodu jest to miejsce tak kojące i przyjazne. O atrakcyjności Koszalina świadczy stale rosnąca liczba mieszkańców, która przekroczyła już 100 tysięcy. Jeśli dodamy do tego dobrze rozwijający się rynek pracy oraz bliskość Morza Bałtyckiego i jezior Pojezierza Pomorskiego, otrzymujemy wyjątkową lokalizację do inwestowania.

W Figura Development bardzo starannie wybieramy miejsca na nasze realizacje. Chcemy budować obiekty przyjazne dla historii i społeczności, dobrze wpisujące się w styl lokalnej architektury, a jednocześnie nowoczesne i eleganckie. Nasze wartości to funkcjonalność, komfort, radość życia, a Koszalin w naturalny sposób pozwala nam je realizować. 

Już niedługo w ofercie wykończone mieszkania w inwestycji Staszica w Koszalinie !!!

Szczegóły w Biurze Sprzedaży

Tel.: 787 126 566