O firmie

FIGURA DEVELOPMENT
Budujemy dla Ciebie

Jesteśmy rodzinną firmą z polskim kapitałem. Naszym celem jest budowanie nowoczesnych mieszkań i apartamentów, które zapewniają zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Budujemy dla ludzi, którzy cenią sobie wysoki standard wykończenia, traktują mieszkanie jako inwestycję lub szukają spokojnej przyszłości dla swojej rodziny. Dbamy o przestrzeń wspólną Koszalina poprzez rewitalizację zaniedbanych terenów. Pozwala to poprawić jakość życia mieszkańców i wykorzystać potencjał tych obszarów.

Współpracujemy ze sprawdzonym i rzetelnym zespołem inżynierów i menedżerów, którzy zarządzają całym procesem inwestycyjnym. Do budowy mieszkań wykorzystujemy najlepsze materiały oraz najnowszą technologię, dzięki czemu możemy mieć pewność, że mieszkania spełniają wysokie standardy wykończenia i funkcjonalności. Przywiązujemy wagę do detali, aby Klient mógł się cieszyć swoim mieszkaniem przez długie lata.

 

O nas

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego wsłuchujemy się w ich opinie, spełniamy ich oczekiwania i służymy merytorycznym wsparciem. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego biura sprzedaży, które znajduje się w Koszalinie, na ul. Grunwaldzkiej 14.

Tu jesteśmy

Figura Development
ul. Grunwaldzka 14 Koszalin

Masz Pytania?

Napisz do nas, a nasi doradcy postarają się pomóc w każdej sprawie.

Inwestycja:
Apartamenty Grunwaldzka
Mieszkanie:
Piętro:
Liczba pokoi:
Powierzchnia:
m2